Neohodnoceno

Dr. Devil 3v1 WC gel 400ml

WC gel  svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.

Udržet na toaletě příjemnou vůni může být občas náročné. Nabízíme vám proto WC gely Dr. Devil. Praktickou plastovou nádobku připevníte na okraj mísy a  snadno naplníte speciálním WC gelem Dr. Devil. Svěže voní, preventivně působí proti usazování vodního kamene. Vyberte si ze čtyř příjemných vůní WC gelů Dr. Devil. Jejich účinky vás příjemně překvapí.

skladem
Kód: 158/4010
Značka: drogerie
55 Kč
Kategorie: Prostředky na WC

WC gel  svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.

Udržet na toaletě příjemnou vůni může být občas náročné. Nabízíme vám proto WC gely Dr. Devil. Praktickou plastovou nádobku připevníte na okraj mísy a  snadno naplníte speciálním WC gelem Dr. Devil. Svěže voní, preventivně působí proti usazování vodního kamene. Vyberte si ze čtyř příjemných vůní WC gelů Dr. Devil. Jejich účinky vás příjemně překvapí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: