Neohodnoceno

Laminátor DSB HQ 235

Jednoduchý kancelářský laminátor do formátu A4. Tloušťka laminace max 125mic, vhodný pro malé kanceláře na občasnou laminaci za tepla i za studena.

Světelná signalizace připravenosti stroje k činnosti. Ochrana proti zaseknutí. Při zaseknutí laminovací fólie po nesprávném vložení, lze oddálit válce a vysunout fólii. Možnost přepínání mezi studenou a teplou laminací. Válce potažené silikonem zaručí odolnost proti vysokým teplotám a dlouhou životnost. Moderní vyhřívací systém zaručuje stabilní teplotu a vysokou kvalitu laminovaných výstupů. Kvalitní převodovka zaručuje dlouhou životnost.

skladem
Kód: 014/7441
Značka: AVETECH
946 Kč
Kategorie: Laminátory

Jednoduchý kancelářský laminátor do formátu A4. Tloušťka laminace max 125mic, vhodný pro malé kanceláře na občasnou laminaci za tepla i za studena.

Světelná signalizace připravenosti stroje k činnosti. Ochrana proti zaseknutí. Při zaseknutí laminovací fólie po nesprávném vložení, lze oddálit válce a vysunout fólii. Možnost přepínání mezi studenou a teplou laminací. Válce potažené silikonem zaručí odolnost proti vysokým teplotám a dlouhou životnost. Moderní vyhřívací systém zaručuje stabilní teplotu a vysokou kvalitu laminovaných výstupů. Kvalitní převodovka zaručuje dlouhou životnost.

Parametry:

Hmotnost (kg) 1,2
Záruka (měs) 24
Doba ohřevu (min) 3 - 5
Max síla laminovací folie(mic) 125
Počet válců 2
Použitelné síly laminace (mic) 80 - 125
Pracovní šíře (mm) 230
Příkon W/V 230/230
Rychlost (mm/s) 25
Typ výhřevu topná deska
Zpětný chod Ano
Rozměr (mm) 365 x 145 x 65
Barva šedo-černá
Max formát A4

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: