Neohodnoceno

Laminátor DSB HQ-335

Jednoduchý kancelářský laminátor do formátu A3 a tloušťky laminace 125 mic, vhodný pro malé kanceláře na občasnou laminaci za tepla i za studena.

Světelná signalizace připravenosti stroje k činnosti. Ochrana proti zaseknutí. Při zaseknutí laminovací fólie po nesprávném vložení lze oddálit válce a vysunout fólii. Možnost přepínání mezí studenou a teplou laminací.

Válce potažené silikonem zaručí odolnost proti vysokým teplotám a dlouhou životnost. Moderní vyhřívací systém zaručuje stabilní teplotu a vysokou kvalitu laminovaných výstupů. Kvalitní převodovka - zaručuje dlouhou životnost.

skladem
Kód: 014/7335
Značka: AVETECH
1 260 Kč
Kategorie: Laminátory

Jednoduchý kancelářský laminátor do formátu A3 a tloušťky laminace 125 mic, vhodný pro malé kanceláře na občasnou laminaci za tepla i za studena.

Světelná signalizace připravenosti stroje k činnosti. Ochrana proti zaseknutí. Při zaseknutí laminovací fólie po nesprávném vložení lze oddálit válce a vysunout fólii. Možnost přepínání mezí studenou a teplou laminací.

Válce potažené silikonem zaručí odolnost proti vysokým teplotám a dlouhou životnost. Moderní vyhřívací systém zaručuje stabilní teplotu a vysokou kvalitu laminovaných výstupů. Kvalitní převodovka - zaručuje dlouhou životnost.

Parametry:

Zpětný chod Ano
Typ výhřevu topná deska
Rychlost (mm/s) 25
Příkon W/V 345/230
Použitelné síly laminace (mic) 80 - 125
Počet válců 2
Max síla laminovací folie(mic) 125
Doba ohřevu (min) 3 - 5
Záruka (měs) 24
Hmotnost (kg) 1,6
Rozměr (mm) 450 x 145 x 65
Barva šedo-černá
Max formát A3

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: