Neohodnoceno

Písek tekutý Real 600g

nejsilnější ze všech
-mnohostranné univerzální použití
-síla čisticího prášku ve spojení s jemností krému
-receptura s více jak 35 letou tradicí
-na jakékoliv silné znečištění, zaschlou špínu a připáleniny

Pro svoji stálou kvalitu a účinnost je vedle širokého použití v domácnosti využíván i v profesionální oblasti. Je vhodný na čištění odolných nečistot v kuchyni, koupelně, dílně, ale i na podlahy a všechny tvrdé omyvatelné povrchy. 

skladem
Kód: 158/11666
Značka: drogerie
41 Kč

nejsilnější ze všech
-mnohostranné univerzální použití
-síla čisticího prášku ve spojení s jemností krému
-receptura s více jak 35 letou tradicí
-na jakékoliv silné znečištění, zaschlou špínu a připáleniny

Pro svoji stálou kvalitu a účinnost je vedle širokého použití v domácnosti využíván i v profesionální oblasti. Je vhodný na čištění odolných nečistot v kuchyni, koupelně, dílně, ale i na podlahy a všechny tvrdé omyvatelné povrchy. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: